We zijn met een groepje makers kleine leuke acties aan het bedenken om te doen.
Ik ben de enige deelnemer uit Amsterdam en wil graag een of meer makermaatjes om samen die kleine acties uit te voeren.
Actie-idee is om een speurtocht zonder einde uit te zetten met lintjes aan voorwerpen/bomen etc langs de straat evt. met een woord of plaatje. Het enige doel is om passeerders op een positieve manier te prikkelen en nieuwsgierig te maken.
Nog een andere kleine actie is om 'kaarten' achter te laten in de kleine boekenkasten her en der in de stad met een zin erop en een afbeelding die prikkelt om een verhaal te beginnen.
Kleine acties die ook plezier opleveren voor mezelf en mijn medemakers en samen vind ik het gewoon leuker. De tijdsinvestering is af en toe een wandeling en evt. samen kaarten maken. Aanvullingen welkom!
Wie doet met me mee? Meer info vindt je op de projectenpagina van de Turnclub onder 'het andere verhaal'.
Nog geen reacties
Wil je reageren? Meld je dan aan.