TRANSAMSTERDAM genomineerd voor het roze lieverdje đŗī¸ââ§ī¸

TransAmsterdam, onder bezielende leiding van oprichter en voorzitter Yvo Manuel Vas Dias en het huidige team bestaande uit Jean, Mahdad, Efa, Maurice, Janine, Charles, Steven, Peter, Vero, Jip, Lucie, Rubi, Agnes, Khalid en Sam, bestaat dit jaar alweer tien jaar.
TransAmsterdam een trans organisatie voor kunst, cultuur en lifestyle in Amsterdam.TransAmsterdam staat bekend als een betrokken en inspirerende groep mensen, die laagdrempelig toegankelijke kunst activiteiten organiseren Ên zich inzetten voor de zichtbaarheid van de transgemeenschap. Alles bij elkaar voor de jury alle reden om TransAmsterdam te nomineren voor het Roze Lieverdje 2024.
Vind je ook dat TransAmsterdam het Roze Lieverdje verdient? Stem dan via deze link đŗī¸ https://rozelieverdje.nl/ op TransAmsterdam! Tot en met 11 februari kun je jouw stem uitbrengen op jouw Roze Lieverdje 2024!
Op Valentijnsdag, 14 februari 2024, wordt het Roze Lieverdje bekendgemaakt tijdens het gratis toegankelijke feestelijke Roze Lieverdje Gala in de Melkweg! Je bent van harte welkom om ons aan te moedigen. Je kunt je aanmelden via deze link đ https://amsterdam.groenlinks.nl/agenda/wie-wordt-het-roze-lieverdje-2024
Â
Â